#HASHTAG

LOUNGE BAR

Куди піти у Львові? - Hashtag Lounge Bar

Hashtag Lounge Bar – це не про шумні вечірки чи щось на кшталт маленької кав’ярні. Це місце, куди приходиш за затишною та водночас ненав’язливою атмосферою. У Львові є багато лаундж барів і важко відповісти на питання: "куди піти у Львові" , кожен з особливою концепцією, але усіх їх об’єднує одна мета: створити релакс атмосферу, таку, щоб людина почувала себе настільки комфортно, ніби і не покидала поріг власного дому.

Hashtag & Hashtag 2.0

Тебе відразу вразить досить різноманітний вибір напоїв: це більше 30 коктейлів з варіаціями смаків від кисло-солодкого класичного віскі сауера до солодкаво-кавового білого росіянина, безалкогольних лимонадів, смаки яких, якщо захочеш можеш зміксувати собі сам, а якщо раптом з асортименту меню тобі нічого не підійде, бармен охоче зробить щось на твій особливий смак. В меню кухні ти на секундочку навіть можеш загубитись, тут є і тарілки для великої чи не дуже компанії, різноманітні салати, супер смачні сендвічі і неймовірні бургери, і це далеко не все. А коли почнеш розмову з кальянщиком про різноманіття смаків і видів табаків, ти зрозумієш, що в Hashtag точно задовільнять усі твої побажання.

Але це не всі плюси нашого закладу. Напевно наша найбільша перевага, яка не змушує довго задуматись "куди піти у Львові" – це та атмосфера, яку тобі тут подарують і за якою ти будеш повертатись знову і знову. Ми – це місце, де ти залишиш частинку своєї душі, адже ми завжди намагаємось створити комфортні умови для твого ідеального відпочинку.

Наш lounge bar – прекрасне місце для проведення будь- якої події. Сюди можеш прийти з великою компанією друзів чи просто відпочити з дівчиною, тобі не буде сумно навіть якщо ти прийдеш сам або на ділову вечерю чи влаштуєш корпоратив з колегами або відсвяткуєш день народження. Ну і звісно одна з головних переваг нашого закладу можливість побавитись PS4 з непоганим асортиментом ігор, які тебе затягнуть не на одну годину. Тобі тут сподобається, от побачиш, тому довго не думай "Куди піти у Львові" - крааще не придумаєш 😊